AntiDec - Působí preventivně proti vzniku dekubitů (proleženin) a účinně pomáhá při jejich léčení. Patentovaný mechanizmus řeší změnu dotekových ploch ležících pacientů, kteří jsou dlouhodobě upoutáni na lůžko.

Nadace Dagmar a Václava Havlových - Medializace včasné diagnózy a prevence rakoviny tlustého střeva a končníku. Podpora špičkových pracovišť a propagace domácích vědeckých projektů.

UNICEF - Nevládní dobrovolná organizace podporující zájmy dětí. ShromažÄuje finanční prostředky pro pomoc strádajícím dětem celého světa.

16. národní dermatologický kongres - Kongres se koná v termínu 29.4. - 2.5. 2010, hlavní program probíhá v hotelu Clarion, Praha 9. Kongresu se zúčastní špičky tohoto oboru v ČR a v Evropě.

ALBION Group, a.s. je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.

Cytologická laboratoř - Cytologická laboratoř CGOP, s.r.o., doporučená MZČR pro screening v Praze.

Dětské cereálie - Informace o dětských cereáliích. Jejich vhodnost a výroba.

DIET PLUS s.r.o. - Vyvážená strava ve formě hotových jídel, které jsou připraveny k okamžité konzumaci. Úspěšnost redukce váhy a její udržení je podložena studií IKEMu a spokojeností zákazníků.

Léčba zeleného zákalu - Informace, možnosti léčby, seznam očních lékařů a klinik.

Nakladatelství Granit - Populárně naučné knihy o přírodě, zdraví, zdravé výživě, bylinkách.

MediFrank s.r.o. - Distribuce kojeneckých a zdravotnických potřeb německé a švýcarské výroby. Novinka v ČR - inhalační šidítko BRONCHI a medicínské šidítko NUMI MED.

MediRádce - Zpravodajsko-publicistický server pro zdravotnickou, lékařskou, ale i širokou veřejnost, nejnovější informace z medicíny a výzkumu.

MeDitorial - Poskytování medicínských informací a článků, reklamních služeb a marketingu zaměřeného na zdraví.

Mimino - Rady pro současné a nastávající maminky. Jakou výbavičku pro miminko, jak vybrat kočárek, o těhotenství a porodu, kam na výlety, dětská hřiště, akce v ČR a mnoho dalších informací.

Ordinace - Informace z oblasti medicíny, farmacie a zdravého životního stylu. Konzultace s odborníky online.

První pomoc - Informační server o první pomoci.

Snídaňové cereálie - Informační web o snídaňových cereálií. Proč je vhodné je snídat. Historie cereálií.

Starajte sa o zdravie aj v práci - Magazín o zdraví v práci, články o zdravom životnom štýle, rady na skvelú kariéru, zdravie a pohodu.

Vitamína e-shop - Biopotraviny, doplňky stravy, přírodní kosmetika, ekodrogerie, solné lampy.